Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Loituma69 #166 üzenetére

    Nos Te Igazi Magyar Ember :) te is értelmezhetnéd amit én írtam. Azt írtam, a fene se tudja jár-e hozzá tv progi, mindenesetre a felsorolások között nincs, mint ahogy az egyik 7-esnél sincs, ellentétben a többi tabbal.
    Nem arra reagáltam hogy ide írtál, hanem hogy át akarod küldeni az itteni embereket a saját topikjukból egy másikba, mert neked "macerás" többet egyszerre követni. A sok mondatvégi "!?" jel is lehet csak engem irritál, de ha ilyen stílusban írtál a myaudionak is, nemcsodálnám ha "xarnának válaszolni". Érdekes, engem telefonon többször kerestek, hogy vagyok megelégedve, mit, milyen hibákat tapasztaltam. De lehet én csináltam valamit rosszul..
    Mivel nem egy Samsung kaliberű cég, természetes hogy a gyártási kapacitás nem akkora volumenű, ráadásul elég sokáig csak előrendelhető állapotban voltak az új tabok, nem tudom miért nem lehet egyszerűen tudomásul venni hogy várni kell, és uram bocsá' elnézni hogy egyelőre az újakat csak náluk kapni. A te szavaiddal élve :) a magyar ember türelmetlen, minden azonnal kell és most, oldják meg mások a problémáit mert utánanézni, sőt néhány ember még a kapott választ elolvasni is lusta. (ez utóbbi nem rólad szól, de tapasztalat)

    Ha konkrét véleményt akarsz akkor azt mondhatom: a 9.7 és a 10 col között nem sok különbség van méretben, ám a felbontás és a méretarány számomra egyértelműen eldönti hogy a 1016-ot válasszam. Inkább a 16:10 és az 1280, mint a 4:3 és az 1024. Szerintem több alkalmazás is jobban "örül" ennek a méretaránynak. Engem a 1016 teljesen meggyőzött, tuti tab.

    Pusihusi, én csináltam egy visszaállítást, nem tűntek el a programok.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák