Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdman

    őstag

    Na ma újabb dolgot teszteltem:

    Vettem egy mini HDMI- kábelt. Hazavittem összedugtam TV-vel, és nem ment. Kipróbáltam az összes beállitást, de semmi. Na mondom frankó, most nem tudom, hogy a kábel rossz, vagy a TAB HDMI portja. Visszavittem a kábelt és a tabot a boltba, hogy kössük már rá valamire, hogy kiderüljön mi a ludas. Náluk nincs se TV se hdmi-s monitor. Fasza...

    Ők csak ezt az egy márkát forgalmazzák, megbeszéltük, hogy akkor adja vissza a pénzt. (3méteres kábelt vettem, 2k volt)

    Voltam 4(!) boltban, 3ban semmi nem volt, az egyikben volt egy 1,5m kábel 2680 ft-ért, hát azt kihagytam, mert a tvtől a kanapéig 3 méteres kell.

    Az 5. boltban találtam 3m-es kábelt, 1800 ft volt, lebeszéltem a sráccal, hogy ha nem megy akkor visszavihetem-e. Mondta, hogy persze. Ezzel a kábelel egyből ment :)

    Nagy kő esett le a szivemről :)

    A HDMI menüben a portot lehet ki-be kapcsolni, felbontást lehet állitani, és az lehet beállitani, hogy a kijelző hdmi-re kötve mikor kapcsoljon le. 10-20-30mp vagy soha.

    Megvolt a 2. töltésem is, 6%-nál tettem fel töltőre, 8 óra 13 percet ment el ugy hogy a képen is látjátok folyamatos bekapcsolt kijelzővel + wifivel. Kb fele volt netezés és fele filmezés.

    Itt már töltődik:

    SZERK: az a kis ugrás a 2. képen azért volt, mert feltettem 10 percet tölteni, hogy kibirja a boltban a tesztet.

    [ Szerkesztve ]

    Sopron city :)

Új hozzászólás Aktív témák