Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Svájcinéger #29043 üzenetére

    Nyugi ironizáltam! ;) Mint írtam fateromék központi fűtéssel tolják szenes kazánnal. A konyhában villanybojler van a melegvízhez. A fürdőszobában gázbojler palackos. Hozzáteszem semmilyen támogatás nem volt eddig sem se szénre se a pb palackra. Egyszer próbáltak tűzifát igényelni, de nem voltak jogosultak, mert "hatalmas" a nyugdíjuk. Fateromnak 110000 muternak 72000 /gerincével leszázalékolták 45 évesen/, így nyugdíjig kemény 28 ropit kapott. 3 nagyszoba 1 előszoba 1 nappali, fürdő. 100 nem tudom hány négyzetméter 2-en lakják. Muter jönne panelba, de fatert nem lehet kirobbantani én meg nem akarok odaköltözni.

    Viszont egy áprilisi jóslatom beteszem ide. Bár szerettem volna, ha nincs igazam. :(

    "Bárki lesz a kormányon megszorítások jönnek. Annyi lesz a különbség, hogy ha a fidesz marad, akkor az idióták elfogadják, mert orbán az isten, ha az ellenzék nyer, akkor meg kb. 6 hónap és elzavarják. A fidesznek bármelyik opció megfelel."

    Eddig úgy néz ki bejött. Nem mozdul senki. A hívők már mantrázzák, hogy szemét Brüsszel és a szokásos baromságok. A rendőröknek, katonáknak egyből fizetésemelést ígértek. Féltik a seggüket. Egyet azért elfelejtenek, ha egyszer megmozdul a tömeg a rendőröket is elsöprik, ha nem állnak a tömeg mellé. Arra meg nem is merek gondolni, hogy a katonaságot be merik-e vetni, bár ezek mindenre képesek a hatalom megtartásáért.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák