Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz Mappa #12684 üzenetére

    Öcsémnek vittem X évvel ezelőtt valami Logitech 2.1-et. Brutálisan szól a mai napig. 9k körül volt anno.

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

  • Winne

    nagyúr

    válasz Mappa #12684 üzenetére

    623 nagyot szól, de nem a minőségi zenehallgatásra való. Kollegám most cseréltette az övét, mert kontaktos lett. Nagy debella mélyek, telt mély, erős közép, gyenge magas. Ha 30 körül megkapod, akkor oké, felette vannak szebben, de kisebbet szóló cuccok.

    @(#12683) LamaCube: 4 ezer forintról beszélünk akkor, ott van még olyan, hogy a gyári is elég? :U

    @(#12687) tupacamaru: én későn álltam neki, akkor már nem volt senki, egyedül meg CQ domra szeretek menni, mert ott van akció. 1000 ticket és egy kör alatt lehet 80-90 killt is hozni, kb 20 perc egy kör. Csapatmunkához még sokaknak tanulni kellene itt, mert még majdnem mindenki csak ismerkedik a játékkal, de igazán conquesten van rá szükség, ahol egyedül járművezni gyk öngyilkosság. Oda viszont kell a hang, mert akkora és olyan részletes a pálya, hogy sokszor az egyik nem veszi észre, amit a másik igen és az életmentő lehet. Ez igaz heliben és tankban is. Foglalni egyedül cq-en gyk nem lehet, mert látják, hogy viszed és aki figyel, az egyből odaspawnol, amíg még tud és akkor már nem is viszed.

    Amikor tdm-re megyünk, akkor meg másképpen számít a csapatmunka. Van, aki támogatóban szeret játszani és megáll valahol kívül és vagy szupresszál lmg-vel (amitől nehezebben tud pontosan lőni aki fel lősz), vagy sniperrel vadászik, a másik viszont, hogy akik lennt akcióznak a sűrűjében, azok egy tdm-en assaulttal kell, hogy menjenek, mert ha valaki megpihen valahol, hogy menjen vissza a hp-ja, akkor odadobod neki a csomagot, ha meghal valaki, akkor szedni kell fel, mert adja vissza az elveszett ticketet. Ez a kettő a legfontosabb.

    Anno mikor aktívan nyomtuk a rusht az elején, Tanker, B1zarre, Paci, Sipi, akkor volt olyan, hogy támadóban méterről méterre élesztgetve tudtunk csak haladni, és loptuk a távolságot a védők felé egyenként szedegetve az embert.

    Nem kisregényt akartam írni, csak látszódjon, hogy ez egy nagyon összetett játék és egy cq-en még durvább, amikor nem egy squadnyi ember van egy ts-en, hanem 30 ember és rendesen háború van, squadonként le van osztva, hogy ki melyik pontot tartja, ki melyik járművet viszi és quadonként külön szobába állnak, hogy ne legyen káosz. Én láttam ilyen meccset, ami csak magyar kupa volt, tehát nem is vmi atomwar, de már azt öröm volt nézni, hasonlított egy igazi háborúra. (leszámítva a rohangálást persze :D)

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák