Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Svájcinéger #9196 üzenetére

    "Hírzárlat ? De látta a balesetet, gondolom safety car is volt. Na és Karl Wendlinger ?"

    ÉS? Hány baleset történt, hogy vitték a versenyzőt kórházba és az eredményhirdetésnél nem lehajtott fejjel ünnepel senki sem. Gondolhatod, hogy ha tudták volna vagy elmondták volna, hogy Senna halott vagy élet halál közt van, akkor még az eredményhirdetést is lefújták volna. És nem csak Sumák ünnepelt szerintem...

    "Ez egy versenysport, nem ? "
    Na ezért vagy naiv, mert ezt hiszed :K Szerinted miért verseny az, ha van elegendő pénzed vagy szponzor a hátad mögött, akkor bekerülhet már akárki és a tudás az már nem is számít. Nézd meg a mostani idióta "kamikazékat". Ők okozzák a legtöbb és a legidiótább életveszélyes baleseteket. Ez anno úgy volt, hogy kezdték a gokart-al és folytatták évekig a formula3-ban, majd ha letettek valamit az asztalra, akkor talán bekerülhettek az F1-be.

    "Ferrarinál ha Alonso nem tudja megelőzni Massát, el kezd visítani
    "

    Alonso egy barom volt és az is marad. Nem is értem miért álltak vele szóba a Ferrárinál.

    Lehet, hogy számodra a Ferrari egy fos, de nélkülük el el sem indult volna az autóversenyzés és ennek következtében a F1 sem. Gondolom nem hallottál csapat taktikáról sem. Amikor minden pont számít, akkor előtérbe helyezik a jobb pozícióban lévő versenyzőt. Mindig így volt és azért mert nem verik nagy dobra most is így van minden csapatnál, ahol esély van a vb cím elnyerésére. Na ezekért a dolgokért nem nevezhető versenynek már az F1. Meggyőzni úgysem tudlak és nem is akarlak csak szerintem ez a realitás. Te ahogyan látod az egy szép ideológia és az lenne a jó és talán évtizedekkel ezelőtt úgy is volt. :R

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák