Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz SipiBcs #8044 üzenetére

    Ő pedig váltig állította, hogy játszhatóan fut a konfiggal és én el is hiszem neki. Ne feledjük, hogy az a 4 magos cpu még a mai napig is jó procinak számít. Bár érdekes, hogy mindenki váltig állítja, hogy az én konfigommal jól játszható, de én ezt nem tapasztaltam. Na mindegy azt a vga-t már tényleg ideje lecserélni.

    Winne

    Egyébként ez olyan, mintha veszek egy autót ami alap. Erre kiadnak hozzá egy chip tuningot, amit ha megveszek jobban élvezem a száguldást, de jaj azt nem mondták, hogy motort is kell cserélnem, mert ezzel az alkalmazással csak csökkenni fog a sebességem.
    Értelek, hogy tudott róla, de szerintem teljesen erkölcstelen megoldás, hogy alapjáték gépigénye felett kiad egy dlc-t. Megértem, ha a köv. böff-re erősebb vas fog kelleni, de egy dlc-re... :N

    Busman

    Nem vagyok én se egy helyes író bajnok, de ezt a szent nevet kisbetűvel még véletlenül sem lehet leírni ez felér egy eretnekséggel :DDD Ennek következtében máglyára doblak legközelebb :)) Most még megbocsájtok :K :P

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák