Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Azt hittem sokáig, hogy a barátnőm mikrofonja rossz, aztán a napokban rá kellett jönnöm, hogy nálam van a hiba. A szóbeli beszélgetésekhez vettem a barátnőmnek egy uj mikrofont. Kipróbáltuk és szépen működött. Aztán hazajöttem és akikor elkezdtünk beszélgetni akkor gerjedés sípolás minden. Barátnőm mondta, hogy több partnerével is beszélt és senkinél nincs gond csak nálam.
    A lényeg, hogy nekem egy Logitech webkamerában van a mikrofonom a monitor tetején, a monitor két oldalán pedig a hangszórók. Ha a mikrofont letiltom vagy lehalkítom, akkor tökéletesen hallom a partnert...viszont akkor ő nem hall engem. Ha felemelem a mikrofon hangerejét akkor viszont én nem hallom őt mert teljesen elfedi a sípolás. A kamerát hiába teszem el jó messzire, a sípolás akkor is fennál :(
    Már jó sok mindent kipróbáltam. Feltettem a hangkártyához uj drivert, amivel jobban hallom őt ugyan, de a gerjedés meg akkor elviselhetetlen lett :( Visssza kellett térnem az előzőhöz. A kamera legujabb driverét is feltettem már...
    Érdekes évekig nem volt semmi gondom ezzel..Idén nyáron kezdődött a problem :(((

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Aktív témák