Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz PetyAAA #646 üzenetére

    Hali
    ha fontos az üzemidő, akkor nincs más alternatíva, marad az 1000H.

    Nekem sem tetszik, de az akku nagy előny, s ezt mint wind tulaj mondom.

    Billentyűzet meg ha nem pereg szét, egy idő után megszokod, azért inkább 2 milliről beszélünk mint 3, de szinte mindegyik süpped egy kicsit. Ha elromlik, kicserélik, de nekem is zavaró volt, mikor nézegettem.
    Mondjuk nekem akkuidő annyira nem volt fontos, ezért is lett végül a wind

    1000H az n-es wifiben és tapipadban élvez előnyt. A wifit egyelőre úgyse tudod kihasználni, viszont a tapipadja szerencsésebb, bár én nem szeretem a tapit, főleg ha hosszabban ügyköd rajta az ember, akkor mindenféleképpen kell hozzá egy patkány.
    Időtállóságról sem tudunk még beszélni, 1000Hval előfordultak akku gondok, illetve képernyő problémák, gyenge BT, melegedés

    Ha eldöntötted, hogy fontos az akkuidő, akkor már csak 2 választásod marad: Vagy veszel 1000H-t vagy semmit. Ehhez javaslom elmenni mediamarktba vagy saturnba körülnézni, ki vannak rakva lehet nyomkodni és ha meg tudsz vele barátkozni, akkor vedd meg.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák