Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz kenand #1434 üzenetére

    hdmi kimeneten szerintem a ramos ugyanazt a 800x480 képet adja ki felnagyítva, mint a saját kijelzőjén... talán bug, de lehet hogy ennyit tud... maga a jel 1080p de az információtartalma kisebb felbontású. A ph tesztvideók közt a philips-esnél nagyon szépen létszik hogy nem tűéles a philips szöveg széle... pedig pc-n játszva fullhd-ben teljesen íves és lépcsőmentes. Amúgy tényleg szép, meg minden... annyira nem is érdekes, nem feltűnő távolról, de azért remélem ha van rá mód javítják ezt.

    a ramosnak külső hdmi chipje van tudtommal, lehet emiatt van ez a dolog... más chipsetnél meg integrált a hdmi rész is.. lehet ott nem jelentkezik ilyen probléma.

    Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy lászt e kép élesség / felbontés különbséget a két player hdmi kimenete közt... a menü olyan amilyen... de a videó a lényeg :)

    egyébként win7 úgy láttam érzékeli a masina belső fájlrendszerét is a lemezkezelőben, nem csak azt amire másolni lehet... betűjelet nem kap mert nem ismeri a formátumát, de lemezkezelőben feldobja az ablakoz hogy formázza -e, ami nem lenne túl szerencsés (gondolom törölné a player szoftverét úgy hogy nem indulna el többet)
    Ha linux alól be lehetne csatolni, akkor talán olyasmit is lehetne piszkálni, amit alapból nem tudunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák