Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nashville

    tag

    Hi All!

    Nagy slamasztikában vagyok! A fiam és a lányom megbízásából az MP4 lejátszók birodalmát kell felderítenem! Nem könnyű a helyzet!
    A fórum nagy részét elolvastam, de így csak még jobban elbizonytalanodtam főleg, hogy szombaton vettünk egy Myaudio készüléket. A Media Markt- ban vettük MP5- ös lejátszónak hívták, nagyon tetszetős volt a kicsike, de szerencsére nem jutottuk vele tovább a parkolótól. A fóliát egy kissé megemelve azonnal felfedeztem egy kijelző alatti szöszt, vagy karcot, a lényeg hogy nem lehetett eltüntetni. Becserélték egy másikra, amiről persze az ügyfélszolgálaton húztuk le a "leplet". Nem fogjátok elhinni, olyan kb. 3 centis hüvelykujjnyi hiba volt a kijelző alatt, megmagyarázhatatlan forrástól származhatott, mintha csak összedobták volna egy kamion rakterében félhomályban. Harmadik próbálkozásunk természetesen már nem volt, most azért vagyok itt, hogy nehogy megszívjuk egy másik készülékkel és különben is három a magyar igazság.
    Kérésem, hogy egy tuti biztos megoldást mondjatok! :) 16- án nyit az Elektroworld városunkban és gondolom, hogy lesz nyitási akció és hatalmas tömeg, úgyhogy nem tudunk sokat lacafacázni.
    Ami fontos lenne: Legalább 2.5"- os kijelző, a filmeket legalább 20 fps- el biztosan tudja lejátszani, 2 GB belső memóriával legyen megáldva és bővíthető legyen SD kártyával, és ha szükséges, akkor a firmware- jét lehessen frissíteni, ja és javításra szorulásnál ne a kuka jusson leghamarabb eszembe, legyen jó szervizháttere.
    Ezeken gondolkodom, de érdekelne más ajánlat is 25 ezerig:
    PTI PMP-22 - 2 GB
    Acelabs S3 - 2 GB
    Creative Zen
    Meizu M6
    Érdekelne bármilyen építő vagy lehúzó tapasztalt vélemény, mert gyorsan kell döntenem, cserében megírom majd a tapasztalatokat!
    Előre is kösz!

Új hozzászólás Aktív témák