Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CheGhost

    aktív tag

    válasz assemble #21488 üzenetére

    "Ennyi erovel ahhoz is csak nyitott szemmel kell jarni, hogy az ember tudja, hogy hogy mukodne egy fuzios eromu, mert barki megveheti es tanulmanyozhatja a konyveket, ahol elmagyarazzak.
    Nincs benne a koztudatban, koze nincs hozza."

    Ez rossz példa, a fúziós erőmű kb. 20-30 éve benne van a köztudatban, sok mindenkinek van róla elképzelése, az más dolog, hogy rossz az az elképzelés.
    A zenehallgató emberek egy része (30-35%) biztos, hogy hallott a flac-ról, de nem érdekli, mert arra az 1-2-4 GB-ra a 3-5 MB-os "zenéiből" több fér...

    Az, hogy a kickstarter kampány ingyen lenne, én nem állítanám. Inkább azt mondanám, hogy a belefeketetett munkájának az ellenértékét a jövőbeli bevételeinek reményélben nem árazza be. Mellékesen nem csak a szöveg begépelésére gondolok, mert a videókat és egyéb promóciós anyagokat (és a honlapot!) is valakinek el kellett készítenie.
    Ha "semmibe nem kerul", akkor megkérhetlek, hogy egy ugyanilyen információrengeteget készíts nekem? Csak gondolj bele... nem támadásnak szánom, mert fogalmam sincs, hogy milyen lesz...

    *** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

  • Ati1979

    veterán

    válasz assemble #21488 üzenetére

    A beats mögött is számtalan zenész áll. Meg van az SMS audio vagy hogy hívják. Állítólag 50cent adja hozzá a nevét.
    Múlkor levettem a polcról egyet 80k-volt, és nem akartam elhinni, hogy annyi. Olyan 5-10k kategória szerintem. Max.

    Oké rosszul fogalmaztam. Szerintem a téma iránt, (mármint a zenehallgatás) érdeklődő személy alapműveltségéhez kellene, hogy tartozzon, legalább az, hogy tudja van magasabb felbontású zene.

    Szóval sajnos ebben igazad van. Az emberek nagy része valóban nincs képben ezekkel a dolgokkal kapcsolatban.
    És a cégnek is aki csinálja. Egy piaci rést próbál kihasználni.
    Csak azért vegyük tudomásul, hogy ennek több a füstje mint a lángja, és nem szerelemből csinálják.

    Nekünk pont nem felel meg!
    Schawo, ha jól tudom Mytek 192 DSD-ről hallgat zenét, DSD formátumban én meg az aláírásomban szereplő lejátszóról, - ami ugyancsak támogatja a magasabb felbontású zenéket - és ami valószínűleg sokkal jobb mint ez a lejátszó lesz.

  • raven12

    senior tag

    válasz assemble #21488 üzenetére

    Te a látatlanban leszólást nem érted meg, én meg a látatlanban felmagasztalást... :)

    bucsher: :DDD

Új hozzászólás Aktív témák