Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    ''a 2év garancia elég biztosíték arra, hogy nem fog letörni..''
    Nemis azt mondtam hogy lefog törni. De egy 50k-s lejátszo ne legyen ien gagyi érzetű. A fogás nagyon nem tetszett és nem 1 ember mondta hogy a playlist kezelése xar. A gombok meg igenis kibaszott szarul lettek tervezve. Probáljátok 1x ki. A középső muanyag kör épp olyan magas hogy a körülötte lévő gombokat max a körmöddel tudod lenyomni (ha 90 fokbol közelítessz :) ) már ha van akkora. Egyszerűen átcsuszik felette az ujad és a gombok melletti területet tudod csak nyomkodni max. ;]

    ''ekkora lejátszóknál nehéz nagy gombokat rárakni. a meizu m6 vezérlése sem egy leányálom: tapipad, voltak vele problémák.'' Ipod-ot is fogtam. (Véletlen se vennék ipod-ot nem azért mondom) De ott vhogy az érintő gombokkal érdekes semmi bajom nem volt.

    ''gondold meg ezt az ''mp4-et akarok venni'' dolgot. annyira fontos a video lejátszás? te is írtad, hogy 15 fps meg hasonlók, ehhet jön még hozzá a kis képernyő (meizu-nál nem annyira) és az átkódolás nyüge.''
    Persze nem feltétlen szükséges az mp4 nem arrol van szo. De ha már 40-50k-t költök egy ienre akkor tudjon iet. Ha nem költök annyit akkormeg minek vennék ujat. Amugy ha másra megy el a pénz(gépre pl) akkorse ment jobb dologra nem? Meg ahogy AmPeX is mondta azért mégis van varásza annak ha egy ien cuccot veszel elő a zsebedből. Persze azért nem árt vigyázni nehogy ellpoják. :)
    iAudio-nak utánézek. Amugy tegnap láttam egy olyat hogy iAudio F2. Az se rossz cucc.


    Lehet iszonyat nagy baromságot kérdezek..
    Ez mit jelent? Frequency range: 20Hz~20kHz A fülesre vonatkozik vagy a lejátszora?
    Eddig füleseknél láttam iet(amugy fülesnél ez a tartományméret elég kicsi nem?). Ez van a meizu oldalán lévő miniplayer leírásban.

Új hozzászólás Aktív témák