Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ///Krisz\\\

    senior tag

    Sziasztok!

    (Elnézést ha már volt, de így vissza olvasva 3-4 oldalt nem találtam hasonlót.) A gondom az lenne a 4.0-ás verzióval, hogy teljesen véletlenszerűen (de naponta legalább egyszer) a következőt csinálja a Firefox: megnyitok tetszőleges mennyiségű lapfület majd netezgetek, erre egyszer csak fogja magát (nem is tudom pontosan minek nevezzem amit csinál, mert nem lefagy) és nem enged belekattintani azokba a sávokba ahova írni tudnék ergó nem tudok se új címet beírni a címsávba se valamit beírni a gyors keresőbe és hát az oldalakon lévő rublikákba se tudok írni. Csak az segít rajta (ha csak várok akkor sem "javul meg"), ha bezárom majd újból megnyitom és gondolom nem kell ecseteljem, hogy ez milyen macerával jár ha 6-7 oldal megvan nyitva és mondjuk "csak" 5-be vagyok bejelentkezve.

    Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ez a hiba nálatok is fent áll vagy ez csak az én egyéni szociális gondom, tehát esetleg a gépemmel vagy az oprendszerrel vagy valamelyik programmal van gond? És, hogy hol tudom ezt jelezni a Mozilla felé (magyar nyelven)?

    A segítséget előre is köszönöm! :R

    "Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

  • ///Krisz\\\

    senior tag

    válasz BullZeye #18499 üzenetére

    Lehet bár most lett újra húzva az oprendszer és minden maradt a régi csak a Firefox új (az előző Firefox nem csinált ilyet csak a 4.0), de majd akkor próbálgatom: mindig letörlök egy programot hátha valamelyikkel nincs kibékülve az új Firefox-al.

    Köszönöm a válaszod!

    "Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

Új hozzászólás Aktív témák