Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmptyParadox

    senior tag

    válasz mozilla33.1 #40143 üzenetére

    Nem lenne egyszerűbb egy lapon írni a piszkozatokat? Le tudod rakni kis méretbe őket, és tudsz váltogatni közöttük. Bár én a saját helyzetemből indulok ki, 5 gmail lap már jócskán zabálná a gépem erőforrásait.

    De most kipróbáltam, nálam visszahozza a draft popupokat. Bár csak egy lappal próbáltam, mert nem volt kedvem perceket várni az újraindítgatásra. :D

    A frissítést is megnéztem, szerintem a főprofilt másolja a többi profilnál. Én is több profilt használok, és a többinél az elsődleges beállításai érvényesek. de kiszürkítve.

    Szerk: Csak az először megnyitott profilban nincs kiszürkítve. A többinél szürke. Akkor ez feature.

    [ Szerkesztve ]

  • Steelmanus

    addikt

    válasz mozilla33.1 #40143 üzenetére

    Egyben valaszolok az sok hsz-re, mert csak igy lehet.
    Amugy teljesen elvesztem az irasaidon alig lehet kovetni.
    Eloszor is kezdjuk ott hogy volt mar olyan ido amikor mar elerted azt hogy ugy mukodott a bongeszo + gmail mint ahogy szeretted volna. Erre elkezded masolgatni a sessionstore.js file-t a kulonbozo profilokba, de azt nem veszed figyelembe hogy tartozik hozza egy sessionstore-backups mappa is profilonkent, es ha azt nem modositod csodalkozol hogy nem mukodik a dolog. Ezek parban dolgoznak.

    Az nem lehet gond, hogy a régi default profilt is töröltem, mert ezzel se működött jól.
    Most mar csak az a kerdes hogy melyik profilbol kimasolt sessionstore.js fajlal buveszkedsz foleg mint ahogy irtad is, kozben torolted azt a profilt ahonnan kimasoltad, de meg a default profilt is.

    Nálam minden profil minden beállítását egymástól függetlenül lehet állítani, kivéve a frissítést a 3-4-esben, a 2-es megjavult, már nem halvány.
    Mert kozben torolted a default, igy a 2-es lett a default.

    Meg kéne javítani a rendszert, hogy mindig kinyíljanak a piszkozatok. Nem telepítem újra a wint, a mostaninak még min. fél évig működnie kell.
    Senki nem mondta hogy a win a hibas, a hibakat valoszinu hogy Te koveted el mert ugy modositasz dolgokat hogy annak kovekezmenyet nem ismered. Elobb olvasni kellene rola a neten.
    Telepitsd ujra a bongeszot ne ra a regire hanem elolrol, keszitsd el a profilokat es hasznald. Te is irtad hogy mar jo volt. NE masolgas semmit sehova.

Új hozzászólás Aktív témák