Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz fatal` #32375 üzenetére

    Szeretném külön plugin nélkül megoldani.
    Jó a gyári megoldás, csak szeretném felcserélni amit magától berakott.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • madrac

    őstag

    válasz fatal` #32375 üzenetére

    Pedig wide monitoron sokkal jobban ki van használva a hely, ha függőlegesen vannak a tabok. Vízszintesen ki se fér több tab rendesen, ill. csak pár karaktert látni a tab címekből, ráadásul elvesz az amúgyis sokkal kevesebb függőleges méretből. Persze a legjobb megoldás az lenne, ha állandóan forgatnám a monitoromat, de az meg kényelmetlen ;)
    Én keresőkbe szinte mindig továbblapozok, így jó, ha nem kell hozzá külön egerezni, kattintani.
    Könyvjelzőket én egyáltalán nem használok ezekkel az addonokkal.
    Viszont jó lenne, ha lenne valami frankó, gyors inline translator addon. Quick translatornak vannak butaságai. Ha kijelölök egy szöveget, akkor nem mindig rakja ki a kis ikonját a szövegnél hogy arra rányomva lefordítsa buborékba, illetve teljes lap fordításnál elbarmolja a linkeket, vagy lemaradnak.
    Én is valamilyen greasemonkey scriptet használok YT-hoz, de nem vagyok vele teljesen elégedett. Akármit állítok be benne, ugyanúgy pufferel, tekerésnél megáll stb. Mondjuk önmagában is sz*r lehet a YT. Legalább a villanyt lekapcsolja, videó nézésnél, meg lelehet vele menteni a videókat, az mindig működik.

Új hozzászólás Aktív témák