Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plaschil

    aktív tag

    Hali!

    Vóna egy olyan problémám, amiben szeretném ha segítenétek. Kb 4 éve motorozom (B jogsival), igaz csak egy simsonon, de sokszor indultam neki 60-70km-es szakaszoknak, szóval van egy kicsi tapasztalatom motorozás terén. És most eljutottam oda, hogy nyárra összegyűlhet annyi pénzem, hogy vehessek magamnak egy nagyobb, motort, igaz csak egy 125-öst mivel az új szabályt (B125-nek nevezik, de tulajdonképpen A1) szeretném kihasználni, főleg az olcsóság miatt (természetesen a kérdésem érvényét veszti, ha a jogsi 40-50 ezer ft lesz). Akkor már inkább megcsinálom az A korlátlant, és szépen lépkedek felfelé a ccm létrán. Azt szeretném megvitatni, hogy vajon milyen motorok jöhetnek szóba, ha kb 250-350e ft között meg szeretném úszni a vásárlást (átíratás nélkül biztosítás, ruha nélkül tehát csak a motor ára lenne ennyi). Szóval az összeg kb ennyi lenne, és hogy milyen... hát chopper-t szeretnék. Amiket nem szeretnék azok a kínai koreai típusok (keeway stb). Nézegettem Shadow-okat, Virago-kat, Intruder-eket, Maraudereket. Nekem ezek tökéletesen megfelelnének, és mind tetszetős. Nem szeretnék egy olyan eszmefejtésbe belekeveredni, hogy minek a 125ccm-es chopper meg így meg úgy. Mindenki azzal megy amire pénze van. Csupán típussal, szervizeléssel, alkatrészárakkal kapcsolatban kérek segítséget.

    Köszönöm szépen!

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

  • plaschil

    aktív tag

    Sziasztok! :)

    Az volna a kerdesem, hogy mennyire altalanos az, hogy egy motornak sok (5-6) gazdaja volt mar?
    Nekem eddig csak egy Simson-om volt, egyebkent autos vagyok, viszont agglomeracioba valo koltozes miatt elkezdtem (fokent robogokat) nezegetni.
    Tettem fel egy hirdetest, kb. 400e a keret, de jobban orulnek nyilvan, ha pl. 300-bol megallna. Ami tetszik, az a Suzuki Burgman, Piaggio X8, Honda FES vagy PCX.
    Jott is par ajanlat, es azt latom, hogy pl. 5 ajanlatbol 4-nek 5-6 tulaja volt eddig (pl. 2004-2008-as motoroknal).
    Ez teljesen realis? Ezen ne lepodjek meg? En ezen nem gondolkodtam eddig, viszont most, hogy rendszam alapjan le tudom kerdezni, meglepo volt ilyen szamokat latni. Erdekelne a velemenyetek, hogy ti hogyan latjatok ezt a temat. Ha nem ide valo a tema, irjatok meg nyugodtan.

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

Új hozzászólás Aktív témák