Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [-HERO-]

    senior tag

    válasz zgospel #98842 üzenetére

    Ha jol emlekszem akkor azt mondta a srac hogy a Savoya parkba lesz ilyen kitelepulesuk, de a datumra mar nem emlekszem.
    Jovo heten ugy is beszelek vele megkerdezem tole.
    Mult het szombaton fehervaron volt nekik.

    Sok minden tetszett, de van ami nem.
    Ami tetszett, nagyon jo az ulespozicio, nekem rendkivul kenyelmes(185magas vagyok), iszonyat nyomatekos alul, a 2018 as modellben mar nem A B C mod van hanem 1 2 3, a 3. A legbutabb ugymond, de meg ott is nagyon elvezetes, 1 esbe meg eleg trukkos a fiu :)
    Tetszett a gyorsvalto, a gyari dobbal is kurva jo a hangja, egyszeruen nem tudtam betelni vele, nagyon jol lathato es informativ a kijelzoje.

    Ami nem tetszett, brutalis motorfeke van ahogy elengeded a gazt szinte mintha behuznad az elso feket, lehet ez csak varosban jon ki ennyire, de engem kimondottan zavart, nagyon sokat rontott a komfort erzetemen, utoljara ekkora motorfekkel egy 450sx ktm en talalkoztam.
    Anno az R1 emnek nem volt ilyen motorfeke vagy csak nem emlekszem ra.
    Eleg kemeny a kuplungja es a karok tavolsaga is picit nagyobb a megszokottnal, nekem pont a kenyelmes 2 ujjas fogas nem jon ossze vele.
    Uthibaknal fullra azt ereztem hogy lotyog a gazkar, vagy ilyen holtjatek szeru van neki.
    Mivel varosban mentem nem igazan volt nagyobb fordulat, itt ott azert berangat a gep, meg vibral a kormany, kicsit masszirozza a kezet, de ezek nagyobb fordulat meg temponal eltunnek szerintem.

    Erdekes meg hogy anno az R1 nel ket kipuff volt a seggem alatt kb, ennek azert nem de siman ugyan olyan kazan van :D

    Sajnos tenyleg ez a fel ora bent pesten semmire nem volt eleg sajnos es nem is mondanam mervadonak, de ezek jottek le igy ennyibol, fogyasztasa 8,7 volt, az sem tul szimpi tekintve hogy asszem 18lityi a tank.

    Ha valami konkret erdekel kerdezz nyugodtan, ha tudok valaszolok.

    Ja es a teszt gep szuzesseget mar elvette valaki elottem, mar volt benne 15km :D

    ### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

Új hozzászólás Aktív témák