Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz vendingo #84665 üzenetére

    Ez még nem az "XT660 blokk" (ami valójában Minarelli blokk), mert azt 2005-től rakták a Pegaso Strada, Trail, Factoy típusokba (azok drágábbak is valamivel).
    A 650 i.e. változatban még a Rotax blokk van! (Totalbike cikk) Ez a Rotax blokk van egyébként többek között a BMW F650GS-ben is például...

    Fogyasztás? Hát az attól függ, hogy kit kérdezel. A márkafórumon van, aki letette a szent esküt, hogy 2 személlyel, 3 dobozzal, 4 literrel jár. Na persze... Meg néha le kell szívni, mert visszatermel lejtőn... :W
    Nekem már az új van, egyedül járok vele, 1 nagy (48l!) dobozzal, és az elmúlt 6381km alatt összesen 357,68 litert tankoltam bele, ami kb. 5,605 liter/100km fogyasztást jelent. Ebben volt kényelmes túra (5,13 l/100km), 140km homokos terep (6 l/100km). Időközben kapott Akrapovic kipufogót a gép, és még azóta nem lett újraírva az injektor-térkép, és a fogyasztás is nőtt ez miatt (meg az miatt, hogy a hang-élvetet állandó +2000 RPM-et jelent minden körülmény mellett :DDD ). Múlt héten voltam Graz mellett, oda-vissza 700km, 110-140-es tempóval végig: 6,16 l/100km. (Az utolsó tankolás előtt már siettem eléggé, ott 6,48 lett! :DDD )
    Minden tankolásom adata, óraállással, mindennel együtt megvan mióta a motor megvan! :C

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák