Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldierboy

    tag

    válasz Xaels #56031 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítséget Xaels. Mivel még nem volt órám, nem is tudom, hogy milyen a füles, de valóban nem lehet kellemes, ha ott ordibál. dellfanboyal esetleg tudtok nekem ajánlani valami boltot, illetve konkrét típust ahol vehetnék egy bukósisakot. Már nézegettem webshopokat, meg boltok oldalait, ahogy láttam nagyjából 10k-től a csillagos égig vannak bukósisakok. Én igazából nagyjából az oktatásra venném, mert utána egy jó ideig nem fogok motoron ülni, tehát, ha a 20-25k (maximum) repertoárból tudnátok valami típust linkelni, az nagyon sokat segítene. Bárki más segítségét is szívesen fogadom!

    StoneBridge ez egészen jól hangzik, nekem az autós oktatóm is ilyen volt, remélem motoron is hamar és zökkentőmentesen lesz meg a forgalmi vizsga.

    Shad0w remélem már azokat a kuplungokat lecserélték, de ha nem is, akkor aki a szaron megtanul vezetni annak egy jó motor már felüdülés lesz. Remélem azért velem vagy a tanulótársaimmal ilyen necces, életveszélyes szituáció nem fordul elő.

    Bocsánat a késői válaszért!

Új hozzászólás Aktív témák