Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz Topiccsendőr #50768 üzenetére

    Minden tiszteletem a tiéd de pont a legjobb motoros barátomnak van 1400gtr- je és pont tudom mennyire kell szétszedni a légszűrőhöz a motort, kevésbé.mint a vfr-t nem kell bemenned tank alá. ;)
    Igen úgy gondolom hogy a két említett motort igencsak átlátom, emiatt mertem leírni amit írtam.
    Amit nem ismerek és még egyiken sem csináltunk az a hűtőfolyadék csere de ezt írtam ia hogy foggalmam sincs hozzá.
    Amúgy sajnos tisztelet a kivételne de NEM ér annyit a motorszerelők munkája mint amennyit elkérnek érte...
    Egyszer volt szervízben az előző tulajnál leszedve a vfr idomja és most amikor nekem is le kellett szedni derült ki hogy már el van törve 2db müanyag idompöcök, ( nem egy 10 éves motorról beszélünk ahol ez Talán belefer hanem egy 2 évesről. ) hiányzik egy sünis távtartó, a leeresztőcsavar tömítés még egyszer sem volt cserélve a bal idom nem is 100%-ban a helyén volt, az olajszűrő nem volt nyomatékra húzva( meg jó negyed fordulatot húzott rajta a nyomatékkulcsom) mielőtt leszedtem direkt teszteltem mennyire voltak precízek. Hát ennél még én is precízebb vagyok 0 azaz 0 technikai tudással.
    A 3 kis müanyag pöcök 6k-m ba volt utólag rendelve.
    Ez 3 kölönböző szervíz után. Nekem NEM, nem érik meg a pénzüket.
    Sajna ez van...
    És biztos van jó autó és motorszervíz de én még eggyel sem találkoztam...

    Hidd el ha ismernék egyet elvinném és velük csináltatnék mindent, főleg komolyabb melókat, de azért vigyem be hogy minden egyes idomleszedésnél eltörjenek egy 2k-s müanyag pöcköt amihez nekem pl van türelmem otthon leszedni csak nekik nincs? Meg rájátszani az idomokat a helyükre nem pedig mellé?
    Á vicc ez az egész fel is b@sztam magam... :(((

    [ Szerkesztve ]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák