Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz vlevi #38713 üzenetére

    Ha csak öreg, használt gépre tellik, akkor így van a legtöbb esélyed pár év gondtalan motorozásra. Szóval igen!

    Nekem autóból is a 14 éves, még nem francia hanem eredeti japán összeszerelésű ezres Yaris eddig a legjobb, legmegbízhatóbb járgányom, pedig volt 4 éves Renault-om is, 42 ezer km-rel. A Yarist 168k-val vettem, most, 2 évvel később 187k-nál tartok, és 2 olajcserét, 1 légszűrő és pollenszűrő cserét, valamint 2 műszerfalizzó cseréjét kellett vele foglalkoznom. Nincs vezérműszíj (élettartamra szóló láncos a vezérlése), nincsenek "rejtett költségek". Ja, meg átlagban 5,8 liter benyát pusztít 100-on.

    (#38711) Mosquito34: nem igazán a "stílus" a fontos a számomra (csak túrázgatnék vele), hanem a gerincporcsérvemmel kompatibilis üléshelyzet. Alacsony ülés, magas kormány, egyenes testtartás kell, a súlyomat ne a csuklóm viselje. Hasalós motoron (akár a tanuló YBR 125-ön is) fél óra után már minden bajom volt, a csótányon meg nem.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák