Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz -Maci- #147601 üzenetére

    Köszi neked is meg Topiccsendőr-nek is :R
    Megnéztem végül, van benne csak a kémlelnyílás fölöttig ér, és elég sötét a színe, ezért se láttam csak rávakuzva. Ma hogy rohangásztam csúcsidbe a belvárosba kellett nagyobbakat fékezni, érzem hogy a következ szervíz alkalmával úgy is cserés lesz a betét (minimum), akkor maximum cseréltetem a folyadékot is, már 4 éves, nem hiszem hogy volt cserélve.

    dellfanboy: Ár. Nagyon-nagyon kimaxolva a keretet egy külföldi 890 belefért volna, de kell valamit hagyni kenyérre is :)) Én is azt hallottam róla, hogy vannak bajai, és minden hibáját a 890-be javították, de úgy voltam vele, hogy garis, tehát a gatyám nem megy rá...Na meg eltelt 4 év, az alapvetö hibák már kijöttek ennyi idö alatt.

    teleahocipöm: +1 az epoxy gyurmának! A 3M-es ragasztó nekem pár es és 1-2 hónap után simán lejött, szerencsére esés közben elkaptam a kamerát. Kb 1 éve van fent ez a gyurmás cucc, elképesztenöen masszív, hacsak nem vágnám le szikével, a sisakkal együtt törne már csak le a gopro tartóm. Az én sisakomra elöre semmilyen gopro tappancs nem ment fel tökéletesen, ezzel meg olyan formát csináltam amilyet kellett. Én befestettem alkoholos filccel a szélét hogy ne üssön el a sisaktól.

Új hozzászólás Aktív témák