Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz dellfanboy #146028 üzenetére

    Legutolsó tájékoztatás szerint az a baja a motoromnak, hogy eltört/sérült a pozitív akksi kábel.
    Azzal a hibával trélereztettem be, hogy a vacsi új akksival (amit egyébként ők nem küldtek meg, de egy másik hivatalos szervíz igen) sem indul be a motor és nem ad életjelet. Azonban a tréler kihívása előtt mikor visszaraktuk az ülést beindult a motor, csak füstölt az eleje (valami elektromos kábel lehetett).

    Ez az akksi kábeles sztori meg onnan jött nekik, hogy a legutolsó (nyár végi) ottlétem után mondta a szervizes, hogy meg van ragasztva az akksi kábelem, azt valaki már gányolta és baj lesz belőle. Akkor közöltem vele, hogy ugyan a motort nem konkrétan itt vettem, de csak hozzátok hoztam szervízre, tehát vagy itt történt vele valami vagy amikor megvettem, de hát nyilván senki nem nézegeti az akkumulátort egy zsír új motorba, csak ha baj van vele. Erre persze csendben maradtak.

    Steven: Ez is egy szép sztori, szerencse hogy nem lett belőle nagyobb baj. Azért durva...Nekem is az baszta ki a biztosítékot először, hogy nem adnak se csere eszközt, de azért hónapokig ülhetnek rajta és rohadtul nem érdekli őket, ha ez az egyetlen munkába járási eszközöm.
    Arról nem is beszélve, hogy kicsivel több mint egy éves a motor és a mostani alkalmat is beleszámolva már több mint fél évet volt szervízben.

  • JoinR

    senior tag

    válasz dellfanboy #146028 üzenetére

    Simán van, hogy hónapokig nem jön alkatrész. Nekem ugyanennél a típusnál (és ugyanennél a szerviznél) anno júniusban rendeltek váltókar tengely szimmeringet, szeptemberre se érkezett meg :D Akkor rákérdeztem, és pár napon belül a "szomszéd" SKF-ből vettek egy méretazonosat. Nyilván nyárra nem hagytam ott a motort, meg a folyás se volt súlyos, de végül ősszel megcsinálták.
    Ismerős Alfája is hónapokig állt a hivatalos szervizben, mert nem volt alkatrész... :(
    Az lenne a korrekt, ha ilyenkor hosszabbodna a jótállás a szervizben töltött idővel, nem tudom ez létező dolog-e.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák