Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz sketchifun #12603 üzenetére

    Egyenesben, jó úton igazán nem kell nagy tudás, hogy ne legyen gond egy kis száguldásból. Viszont az unalmas :D Én még nem tudtam 130 fölött menni, mert az enyém annyit bír, de ha azt az izgalmat megszorozzuk 10-zel, még mindig nem vagyunk sehol. A kanyarok az érdekesek, kisebb sebességnél is, ott érdemes minél gyorsabban, de még biztonságosan menni :)
    Az erő pedig nem azt jelenti, hogy na most akkor húzzuk a gázt, amíg bírjuk. Jó az, ha van némi erő, amit kihasználhatunk, ha kell. Szimpatizálok azzal, hogy az emberek ne gyönge motort vegyenek elsőnek, bár egyeseknek az a jobb. (Egyeseknek pedig az, ha nem is gondolnak motorozásra.) Persze van egy szint, ami fölött a motor olyan erős már lent is, hogy egy kezdőnek veszélyes, de a kettő között... Személyfüggő, no.

  • KubanitoS

    veterán

    válasz sketchifun #12603 üzenetére

    Tehát összefoglalva, ha jól értelmezem:

    - 17 éves vagy
    - egy hónapos B kategóriájú jogosítvánnyal rendelkezel
    - BMW-t kaptál
    - 100 emberből a közé a 10 közé tartozol, aki soha nem száguldozik és nem érez késztetést sem rá, meg hát eleve büntetnek is a gyorshajtásért
    - félelmet kelt benned, amikor a kocsi 5000-es fordulatnál 180-nal megy :DDD

    Folytatván a gondolatmenetet:

    - motorjogsi még nincs
    - motor is majd csak jövőre
    - motorral nem szeretsz csoszogni, olyan helyen közlekedsz, ahol élvezetes: kanyargós szerpentin, és pálya

    Maradjunk annyiban, hogy itt szépen kijött miért is rakták 24 évre a korlátlan A megszerzését. Szerintem először tanulj meg autót vezetni rendesen és majd 24 éves korod után, érettebb fejjel gondolkodj el a komolyabb motorokról.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák