Hirdetés

Aktív témák

  • slecht

    aktív tag

    válasz крокодил #28758 üzenetére

    Én így szoktam csinálni a kalibrációt:
    - telefon kikapcs, fullra feltölt, (kikapcsolva én legalább 3-4 órát szoktam tölteni, vagy egész éjszaka, ha úgy jön ki) nem érdekel, hogy a teló szerint már fel van töltve, és nem érdekel, hogy a ROM vezérli a töltést és úgyis kikapcsolja.
    - töltés után teló bekapcs, kék lednél hangerő le gomb -> bejön a CWM (recovery) -> rámegyek a stable recovery-re, (bekapcsoló gombbal kiválasztom) -> advanced menübe be -> Wipe battery stats (bekapcsoló gombbal kiválasztom).

    Ha megvan a wipe, azt a kijelző alján kiírja. Utána csak a Go back-et kell kiválasztani, és utána Reboot system. Ezek után én normál használattal merítem, amíg a teló magától ki nem kapcsol, így elsőre elmegy 1.5 - 2 napot, aztán a töltések során szépen lassan azt veszem észre, hogy a 2 napot simán hozza a Defy. Sokat nem nyersz vele, ha tényleg használod a telefont, de ártani nem árt.
    Elvileg ennnyi, de van aki a Battery Monitor Widget-re esküszik. Az nem tudom hasznos-e, még nem próbáltam.

    Imdre:
    Ezzel én is így vagyok, és engem sem érdekel, hogy mennyit eszik a teló. :DD

    domerator:
    Ja, a szárnyas pigdriod. :O

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák