Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz rocket #234 üzenetére

    Annyira nem értek a körversenyekhez, a Gíro-t, és a Tour-t nézem pár éve, de nem vagyok tájékozott, csak jó nézni. :)
    Pár éve vmi m@rhanagy házban, éppen előtte dugott a pali, és kiállt az erkélyes ablakba ránézni az aszfaltra,..bákker így volt fullba, pont ott volt a helikopter, és pont a házat nézték zoom-ba (ilyen kastélyszerűség volt), és ide haljak meg a csávó ott volt élő egyenesben, egy bránerben, a képernyőn pár másodpercig míg le nem esett a kamerásnak, annyira ott volt, hogy még a hátérben a mamát is látni lehetett. :D Aztem meghalok a röhögéstől. :D
    Meg szintén a Tour-on, mikor az idióta kiállt a szökésben lévő csákó elé fényképezni, és becsapta a nézőke optikája, és későn lépett vissza, pont rossz irányba, szabályosan eléállt a bringásnak aki szökésben volt egy hegyi szakasz végefelé, el is esett...:((( alig bírt visszaülni a gépre..a két esetnél a csákók röhögtek, a csákók anyáztak.
    vagy most Gíro-n, mikor a motoros elvitte rossz irányba a mezőnyt :DD
    na befejezem az offolást, sry, csak kijött. :)


    Szal új stáb kell a MotoGp Magyar Eurosport-hoz, Pepi marad egyedül.

    [Szerkesztve]

  • Integra

    titán

    válasz rocket #237 üzenetére

    pedig rengeteg csodaszép hely van itthon is!!!

    tegnap mikor hazaértem edzésről, az eurosport2-n sikerült a gp futam utsó 7 körét elcsípnem, te jó ég miről maradtam le.... :(
    sajnálom, hogy a 125 és 250 futamokat nem ismétlik..
    majd írok mailt a kinti eurosport2-nek, szerintem fognak válaszolni

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák