Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st.hubertus

    tag

    válasz Integra #5999 üzenetére

    Ezt én többféleképpen tudom értelmezni:
    1.) A motogphírek.hu-nak sok pénze van
    2.) Talma nem nyilatkozott, a Motogphírek.hu cikke nem igaz (ami elég meredek lenne)
    3.) az Index.hu "hazudik"

    Gyorsan utánanéztem mindennek: a Motogphírek.hu-n ott van forrásként a WCC, tehát onnan szerezték/fordították. Hogy ezért fizettek-e, azt nem tudom, nem is az én dolgom. Elég durva lenne, hogy egy (ilyen) nyilatkozat miatt fizetni kéne... A második variációt hamar el is vetném, csak úgy fejből senki sem talál ki interjút, nyilatkozatot. Amúgy ez egy verseny utáni értékelés volt, az index cikke meg inkább a hazai sajtószereplésre gondol, amire egyébként sem nagyon van ideje szazonban (szerintem). Az index.hu arra hivatkozik, hogy "áll a szervezet közleményében, amelyet hétfőn adott ki az Országos Sajtószolgálaton keresztül." Én ezt nem találtam, pedig használtam a google-t rendesen.

    Nagyon offolva mondom, hogy ezekszerint a lusta sportújságírók szövettsége fel van háborodva, hogy Talmát nehéz utolérni, amíg egy kisebb rajongói oldal szerkesztői pedig megszerzik a nyilatkozatát/nyilatkozatait.

    Ha rosszul látom a dolgokat, akkor sorry, ez csak az én sarkított rajongói véleményem.

    közben megtaláltam: msúsz közlemény: [link]
    És Favaro válasza: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák