Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz becskeha #341 üzenetére

    ööö...miért lenne jobb az olaj? Az sűrűbb, keringetni, beszerezni nehezebb és drágább is. Ha csepeg valahol, akkor takarítani is nehezebb, mint az ioncserélt víz+ 5% alkohol párost. A nyílt, "akváriumos" - növényi olajos rendszer elég hamar elkezd büdösödni, cserélni macera és ki tudja mik csapódhatnak ki belőle. Másrészt egy ram csere, ne adj Isten gariztatás is kihívás lenne... De pl. HDD nagyon nem örülne a fürdőnek. Hatékonyságban pár % lehet a különbség zárt rendszernél, Bacsis tesztelt már minden létező folyadékot, TEJ a legjobb! Ha lenne a víznél ésszerűbb, akkor az terjedt volna el. Peltier is megbukott, ahogy a kompresszoros is, mert annyival többet nem tud, mint amennyivel több a hátránya. Valamikor volt egy kompresszoros ház, nagyon agyaltam rajta, de tudom, hogy a csend fontos nekem, szal. eladtam volna az első bekapcs után... így kihagytam inkább. Pedig ha azt le lehetne közel 0 db-re szigetelni, akkor nem is kellene jobb. :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák