Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxTorque

    tag

    válasz HookR #1269 üzenetére

    Sajnos a saját alaplapomról nem találtam modellt, de megmértem, és 8,5 cm-re van az ATX csatlakozó, a lap szélétől, vannak előtte kondik is, azok pontos lemérése még várat magára, mert hazajöttem, a gép pedig a kollégiumban van. Egyébként egy Asrock Z77 ITX lapról lenne szó, és egy i5 2500K csücsül benne, tuning nincs (még).

    És valóban 125mm széles a sima sfx táp is, ott én néztem be valamit, úgyhogy mindenképpen maradnia kell ennek a szerencsétlen elrendezésnek, mert tartani szeretném magam a tervekhez.

    De hogy haladjak is, meghatároztam az abszolút maximum méreteket, amik 295x400x85 mm. Ezeket a méreteket tudtam beleszuszakolni a táskába, úgy, hogy a cipzár még működjön. A sarkakon pedig egy minimum R10-es lekerítés kell a táska kialakítása miatt, a skiccen viszont egy 30x45° letörés van.

    A videókártya helyének kialakitása még kérdéses, mert a fülei sem lóghatnak ki a ház síkjából, de helye lesz bőségesen, hiszen a skiccen egy Titan X van, referenciaként használom (hátha egyszer nekem is lesz)

    Amiket sikerült fixálnom:
    -1,5 mm acél lemez lesz az anyag, talán így nyerem a legtöbb mm-t
    -a maximum külső méretek, mint fentebb írtam
    -a videókártya biztosan el lesz választva, és ha berakom alá a két 120-as ventit mint a rajzon akkor biztos jól érzi majd magát (pozitív nyomás)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák