Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Gebriel #31 üzenetére

    Azt gondolom, hogy ezzel az egész topic-kal az a gond, hogy sosem lesz benne egyetértés. Landsmann utálja a Vodát (mondjuk ezt én már rég tudom :) ), mások meg mondjuk szeretik. Mindenki a saját tapasztalataiból indul ki.

    Egy dolog viszont biztos: tényleg volt hálózati terheltség hívásokra vonatkoztatva akkor, amikor még a Rock'n'Roll csomagok ingyenbeszélgetési opciói mentek ezerrel. Tekintve, hogy ez Magyarország, itt mindenki fogta este 9-kor a telefonját (akkor kezdődött az ingyenes időszak) és nekiállt beszélgetni függetlenül attól, hogy szüksége volt-e rá vagy sem. Merthogy ez egy ilyen nép: ami ingyen van, az kell.

    A Pannont is lehet utálni mondjuk azért mert egyik napról a másikra megváltoztatta a díjcsökkentő szolgáltatás feltételeit, vagy mert azt állítja magáról, hogy ő a vezető mobil szélessáv szolgáltató, ami egy vicc.

    A T-Mobile-t is lehet utálni azért, mert amikor bementem szerződést kötni, és közöltem, hogy csak netre lesz, mondjon egy alacsony havidíj díjcsomagot, a percdíj nem számít, akkor elém tolt egy Szervusz tarifatáblázatot, ahol 118,8 Ft(!!!) a csúcsidős percdíj úgy, hogy a havidíj 1800 Ft. A mobilotthonról (0 Ft havidíj) meg persze kussoltak, csak külön kérésre kaphattam meg.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák