Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    Akkor még egyszer: nem az a bajom, hogy most volt egy ilyen játék, csupán felvetettem, úristen meg mertem kérdezni, hogy nem lehetne egy játékot csak és kizárólag a ''kemény magnak'' csinálni. Most ezért kellett nekemesni? Jó, legyen ilyen is, de színesíthetné a tartalmat, egy olyan is. Ez is az is. Nem tudom másként már megfogalmazni.

    Nem kívánok hosszasan reagálni arra a bunkó beszólásra, hogy én ezzel azzal hencegek hogy hány mobilom volt, lenézem az újoncokat, stb...
    1. Az hogy hány mobilom volt, nem minösít engem, de ad egyfajta tapasztalatot ezen a téren.
    2. Nem nézem le az újoncokat egyik fórumon se, kizárni sem szeretném öket semmi jóból, épp azért írtam hogy többféle játék legyen. Egy olyan ahol mindenki játszhat, és olyan is, ahol csak a ''kemény mag'', aki nem csak beröfög egy évben egyszer hogy ''Húbazz ez szar teló'', hanem keményen naponta postol és osztja az észt, segít, keres, utánanéz a dolgoknak. Igen, lehet kövezni tessék, de szerintem ez megérdemel egyfajta megkülönböztetést.

    Hiperbola: azáltal hogy egy fórumot olvasol, még nem leszel segítökész. Mint írtam, nem irigykedem, ne így közelítsd meg a dolgot, nekem is van egy ilyenem az autómban. Itt most nem arról beszélek hogy a szerencse forgandó, ezt én is tudom, olvasd el fentebb amit írtam kérlek, és rájösz a ''kínomra''.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák