Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eventus

    veterán

    válasz Bog #634 üzenetére

    A Mobilarena szerintem úgy válogat, ahogyan akar - Ezzel van a baj. Másrész egyikünk sem rajongói oldalt akar csinálni az oldalatokból, de nincsenek egyensúlyban a hírek. Mintha xy hírportál is csak bizonyos témákkal foglalkozna, ami neki tetszik.

    Firefox egész ígéretes olcsóbb kategóriában, talalán jobb lesz, mint az android olcsóbb telefonokon.. Mivel a Mobilaréna talán a legnagyobb ilyen és összetett oldal, ezért kell nyitottnak lennie minden eszköz felé, nem lehet válogatni.

    BlackBerry nem csak készülékeket gyárt, mást is fejleszt.
    Z3 pl megjelent, Ha nem is idehaza, de kapható. Ez másik rendszer esetén ugyanúgy hír, hogy x androidos megjelent valami nagyon távoli országban, de itthon nem lesz kapható.

    És a nagy kérdésem: BB10 esetén miért nem lehet írni a fejlesztésekről? :( Mert nem érdekel másokat? Ha nincs hír róla persze, hogy nem érdekli, csak néha egy kósza gondolat. Megint csak azt tudom mondani, hogy mivel nem adott cég szakportálja vagytok, így minden eszközről ugyanúgy kell hírt adni. Sokan olvassák a weblapot, szeretik a teszteket, a MA Tv bemutatókat, szóval interaktívok vagytok, csak.. Amit eddig is írtam.

    Köszi

    [ Szerkesztve ]

    BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Új hozzászólás Aktív témák