Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qfm

    senior tag

    Sziasztok!

    Milyen T-mobileos olcsó díjakkal operáló flotta elérhető jelenleg? Nézegettem a topicot, volt pár használható flotta, de hogy jelenleg miket érdemes keresni, és hol milyen díjak vannak, azt nehézkesebb megtalálni (főleg hogy sok flottánál nem látszik kívülről hogy mi hány forint.

    Privátban is jöhet információ, ha valaki nem akarja kiírni ide :R

  • qfm

    senior tag

    Sziasztok!

    Elnézést, ha olyan kérdéseket teszek fel, amik már elhangzottak. Eddig like 300 díjcsomagom volt, most azonban le fog járni, és emiatt váltani szeretnék.

    Amire szükségem lenne:

    - Korlátlan beszélgetés legalább egy kártyás telefonszámmal
    - Legalább 50 MB internet túlforgalmazási díj nélkül
    - Ne 50 Ft-okért lehessen egy percet telefonálni, mint pár kártyás csomagban
    - Olcsó havidíj (A fentiek a minimumok az igények tekintetében, árban maximum 5000 Ft-ig tudnék elmenni, de azért már sokkal többet várnék.)

    Melyik flottákat lenne érdemes megnézni? Hol érhetnék el bővebb információkat róluk? Az összefoglaló nem segített. Az itt ajánlott DPI, és Pránanadi esetében, az érdeklődj a Fidesztől rész nekem konkrétan semmit nem mondott. Utóbbiról pedig infót sem láttam benne. Ha megvan a kiválasztott flotta, hogyan lehet bekerülni? Akár itt, akár üzenetben tudna valaki segíteni?

    Köszönök minden segítő jellegű választ :R

    [ Szerkesztve ]

  • qfm

    senior tag

    válasz mokalade #16613 üzenetére

    Nagyságrendileg 33 órát beszéltem le havonta a 100-ból. A feltöltő kártya mindegy milyen szolgáltatónál van, ezt rugalmasan meglehet oldani, ha más nem számhordozással.

    A családi csomagot én is néztem, de a legolcsóbb előfizetésük ~2000 Ft, ehhez hozzá jön egy számonként 1000 Ft-os családi díj, meg legalább egy olcsó internet, és 4500 Ft alatt nem úszom meg. Ehhez képest korlátlan csomagot is lehet kapni 6000 Ft-tól, nettel, ezért indultam el a flottás irányba is, hátha itt találok jobb árakat.

    Fontos tudni, hogy az egyik kártya csak arra van tartva, hogy az ingyen hívások arra futnak be, nincs valós forgalom rajta. Így a havi 3000 Ft-os feltöltés felesleges lenne rá.

    A közös flotta gondolata bennem is felmerült, ehhez viszont olyan olcsó havidíjra lenne szükség, amiért nem kár, hogy nincs lebeszélve az egyik telefonon. Nem tudom ilyen létezik e.

    Hálózaton belüli ingyenes flotta nincs a nyilvános csomagok ára alatt? Esetleg olyan csomag, ami bár nem korlátlan, de megfelel az igényeimnek, olcsó, és lehet hozzá rendelni olyan opciót mint a családi csomag?

    Köszönöm a válaszaidat. :R

  • qfm

    senior tag

    válasz mokalade #16613 üzenetére

    Egy kérdésedre nem válaszoltam. Az ingyenes számon kívül más számokra indított hívások változóak, de elhanyagolható mennyiségűek. Havonta maximum fél órára tippelném összesen. De van hónap, hogy a 10 percet sem éri el.

    [ Szerkesztve ]

  • qfm

    senior tag

    válasz mokalade #16613 üzenetére

    Közben keresem a topicban az információkat, és a NET Egyesületnél láttam egy olyat az előbb, hogy ~1400 Ft-ért adnak 50 MB netet, túlforgalmazási díj nélkül, 1000 Ft lebeszélhetőséget 10 Ft-os percdíjjal, és flottán belül ingyenes beszélgetést. (Béta-171) Ha ebből vennék kettőt, akkor nagyjából ugyanazt kapnám mint a like csomag. Viszont ahogy nézem van 10000 Ft belépési díj, a flotta vodafonos (nem tudom ez mennyire hátrány, másik két szolgáltatónál vagyok jelenleg), és a honlapból ítélve a cégtől is tartok kicsit. Valamint az sincs feltüntetve, hogy hány óra beszélgetés van ingyen flottán belül. Ha ezen a vonalon indulok el, úgy esetleg van hasonló olcsó, vagy olcsóbb, de megbízható és bevált flotta?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák