Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baracca

    csendes tag

    A T.Mobilba azt mondták,nem kell addíg kilépni,amíg mindenki nem kap értesítést a
    T.Mobiltól!

  • baracca

    csendes tag

    Kedves Flotta tagok!

    Én hibáztam, hogy jogtalanul delegáltam Önöket a flottába. Kérem, hogy ne haragudjanak ezért.
    Nagyon fontos, hogy elhagyják a flottát. A flotta használatára nem lennének jogosultak.
    Aki nem hagyja el a flottát 2011. szeptember 26-ig annak visszamenőlegesen is kiszámlázzák a publikus tarifa és a flottás tarifa közötti különbséget.
    Kérem Önöket, hogy a saját érdekükben is hagyják el a flottát és váltsanak egy másik csomagra.
    Kérem, hogy az ügyet kezeljék diszkréten. A T-Mobile-hoz ne menjenek mert nem tudnak semmit róla. Az Önök érdekében is kérem működjenek együtt.
    Kibukott, hogy jogtalanul osztottam igazolásokat a flottához. Bocsássanak meg kérem.
    Nagyon szépen kérem Önöket, könyörgöm, hogy ne várják meg, hogy mi lesz 26-a után hanem lépjenek át egy másik csomagba.
    Kérem kezeljék az ügyet diszkréten. A T-Pontokba ne menjenek információért mert senki nem tud adni Önöknek erről főbb tájékoztatást. Hibáztam. Ezt nagyon nagyon sajnálom. Sajnálom, hogy kiszúrtam Önökkel, de nem ez volt a célom.
    Még egyszer bocsássanak meg. Nagyon-nagyon fontos, hogy lépjenek ki a flottából. Ne várják meg mi lesz ha nem...
    Mert akik nem lépnek ki azokat kiteszik. Ezért kérem mindnyájukat hogy lépjenek át egy másik csomagba. Ez az Önök érdeke is.
    Nagyon-nagyon sajnálom még egyszer.
    Tegyék meg, hogy kilépnek át egy másik csomagba.
    Ha átlépnek senkinek nem lesz semmi gondja. De ezt tegyék meg, könyörgöm.
    A T-Pontokat ne keressék mert nem tudnak információt adni. Kérem kezeljék ezt diszkréten. Nagyon-nagyon szépen kérem Önöktől.
    Nem győzöm hangsúlyozni, hogy bocsánatukat kérem.
    Mindent megköszönve: Robi

  • baracca

    csendes tag

    Egy nagy kamu az egész!
    Én beszéltem a T.Mobilba egy vezetővel és azt mondta semmi kár nem érhet minket
    flottatagokat!!!
    Legrosszabb esetben is mindenki kap értesítést a T.Mobiltól,ha változás lesz!!!
    Hiszen mi mindannyian jóhiszeműként vagyunk a flottába,vagyis nem mi csaltunk!!!
    Ezt tartsátok szem előtt!!!

Új hozzászólás Aktív témák