Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz kriptonsoft #790 üzenetére

    3,7 millió az 3 havi tartozás?
    Nem egy havi?

    Faszom, pedig már annyira megszoktam ezt a flottát, és tök jó volt..

    Nekem még az is kerekíti a létemet, hogy két éves hűséggel léptem be a flottába februárban, amit átvállaltak tőlem (vodától jöttem, és belépéskor kötöttem telenorral 2év hűséget), szóval ha megszűnne, akkor nekem megint bonyolultabb lenne továbbállni, a flotta tulaj meg kapná a kötbéremet.

    Amúgy vki tud vmi jó telenoros flottát, amibe lehet számot vinni, nincs külön költség, havi díj kb 2200ft körül van, hívásdíj fixen 16-18ft/perc körül van, másodperc alapon, havi 60 ingyen sms-el?:D

    Amúgy magam részéről még adok hétfőig időt a kedves cégvezető Veres Henriknek, hogy rendezze a helyzetet, vagy jól feljelentem hűtlen kezelésért!
    2számom 3havi számlája+2x6000ft kaució már túl van a szabálysértési értékhatáron.

    Amúgy furcsa is volt, hogy az elmúlt két hónapban 5nappal előrébb hozták a fizetési határidőt..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák