Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dracula72

    senior tag

    válasz Stafni #2281 üzenetére

    Egyre zavarosabb az email ami jön Robitól.
    Először : "Sajnos a helyzet az hogy csak
    a segítők és szolgálattevők maradhatnak a flottában. A többiektől ha
    Önszántukból nem távoznak akkor az egyház lejelentése alapján megvonják a
    jogosultságot. Tényleg bocsássanak meg, nem akartam senkinek sem ilyen
    gondot.
    A hívószámokat nem tiltják le de át fogják tenni várhatóan az ECO
    díjcsomagba azokat akik nem váltanak szeptember 26-a előtt."
    Vagyis először csak távozzunk.
    Aztán az utolsó figyelmeztetés tárgyú email: "Ismételten kérem Önöket, hogy mindenképpen lépjenek ki a flottából 2011. szeptember 26-áig. Szeptember 26-a után semmilyen felelőséget nem tudok vállalni senkiért. Sajnos nincs kivétel.
    A fent jelzett időpont után nem tudunk e-maileket megválaszolni mert az e-mail cím pár napon belül meg fog szünni.

    Az ellenörzésről az információ egyházi vonalról jött. A szankciókat nem ismerem. Az biztos hogyha 26-ig nem lépnek ki akkor átteszik Önöket az ECO díjcsomagba. De inkább Önként váltsanak az a biztos.

    Úgy tudtam, hogy rokonok és barátok lazább szál is csatlakozhat a flottához. De most már csak a szolgálattevők tudnak csatlakozni és azok is maradhatnak a flottában. A türelmi idő azért van, hogy akik nem szolgálattevők ki tudjanak lépni időben. Utána a plébániák várhatóan kapnak egy listát és ki kell pipálni ki az aki tényleg segítő. Aki nem a lejelentés alapján központilag kikerül a flottából. Én azért szóltam előre, hogy ne utólag legyen baj. A célom a megelőzés volt. Kérem, hogy bocsásson meg és ne haragudjon a történtekért. Nem akartam Önnel és senkivel sem kiszúrni. Nem ez volt a célom. Az ügyintézők és a központ nem tud a dologról mert egyházi vonalon indul meg az ellenőrzés.
    A szankciót nem ismerem.

    Most meg az utolsó az könyörgés, meg hogy a mi érdekünk, ....

    Ez pici zavaros. Nektek nem?

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

  • lamazonia

    tag

    válasz Stafni #2281 üzenetére

    mert lehet hogy semmi gáz nem lesz , csak robi/mindenkinek1/stb. bajszát fogják megcsavarni, mivel nyomtatott agyba főbe, és ő most ennyhitené a bűnét mindenféle levéllel.
    de se a té, se az egyház nem igazán érzi a problémát, nem fognak bántani senkit, Robikán kívül. ha egyáltalán így hívják.

    valaki megnézné hogy az általa idézet partner3as átsorolást tényleg megkapjuk e?
    én csak a barátnőm hívtam, mivel távkapcsolatban élünk, így kb. 2000 perc, szorozva 35el...
    nem nagyon akarom a fizum nagy részét ilyenre költeni,
    de kilépésbe se bízok mert nekem már büdös ez az egész.

    Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

Új hozzászólás Aktív témák