Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    UNRAVEL

    Nagyon jó kis platformer játék. Már az első bejelentés óta vártam mert már ott átjött a hangulata, milyen lehet majd a kész termék. És nem is csalódtam. Nem mondom, hogy minden percét élveztem, mert nem, de becsületes iparosmunka lett. Párszor azért meg kellett állni gondolkozni a fejtörőkön, hogyan is kellene továbbjutni, máskor meg megvan a megoldás, csak a kivitelezés nem pontos. Ekkor hajlamos voltam felhőzni magam, de nem volt jellemző szerencsére. :)
    Grafikára nagyon eltalálták, kifejezetten látványos, szinte már már olyan mintha lekamerázott hátteret látnánk. Eléggé részletesen ki van benne dolgozva minden, ahogyan illik.
    Zene hangok megint rendben vannak. A zenéjét próbáltam megkeresni külön interneten, de semerre se lelem, pedig elég fülmelengető dallamok vannak benne olykor.
    Viszont összességében mégsem sikerült megfogjon a játéknak. A történet nem teljesen áll össze, nem nagyon értettem mi is a lényege, azon kívül, hogy emlékeket kell gyűjtögetni. Vártam a játék végéig, de ekkor se jött semmi csattanó, szóval elmaradt nálam a nagy áhítat. Az utolsó pályát már szabályosan untam, nem tartom túl addiktívnak, változatos pályaelemek is csak ritkán vannak. Mindenesetre próbáljátok ki, aztán majd meglátjátok, de én pl. sokkal inkább ajánlom az Ori and the Blind Forrest-et vagy a Limbo-t, nem mellesleg a Never Alone-t.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák