Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz csurgoi #71202 üzenetére

    Az a vételártól és az alkatrészártól függ. Utóbbit a típus határozza meg, vannak igénytelen, alacsony alkatrészárú példányok. Meg ha van füled, nyugodtan vezesd meg a nyeretlen taknyost. Lehet, csak a levegőcsavart kell beállítani a karburátoron, meg megfelelő görgőt berakni. :K

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

  • nyogo83

    Topikgazda

    válasz csurgoi #71202 üzenetére

    Ez csak attol fugg, mennyire olcson veszi az ember, illetve mennyire akar foglalkozgatni vele.
    Nyaron vettem egy Yamaha Vino-t, ami gyakorlatilag egy Yamaha Jog, csak idomban kulonbozik tole.
    Motorhibasan vettem 60 ezerert. A legolcsobb mukodo peldany 140 ezer korul mozog, ami meg boven kihivasokkal kuzd.
    Szetbontottam, uj henger, dugo, csapagy (20 ezer) igy gyakorlatilag egy "bejaratos" ismert blokk van benne a hasznalthoz kepest. Amihez nyultam es kicsit is kerdesesnek ereztem, minden lelkiismeretfurdalas nelkul vettem az ujat. Gorgok, szij, kuplung, plusz uj gumik, sot meg egy fullos festes is belefert.
    Mindent en csinaltam, 130 ezer alatt allt meg mindenestol koltsegben es tudom hogy gyakorlatilag amire nezek az uj vagy hibatlan allapotu benne.
    Ha most egy ilyen allapotu Vinot keresnek, 200 felett lenne az ara es akkor meg mindig nem tudom annak milyen allapotba van a henger/dugo/csapagyak.

    Nyilvan van az az ar es kulso allapot amit nem eri meg semmi penzert, de en azt mondom hogy nagyjabol fejben osszedobva egy arat a robogo mellett kikalkulalhato hogy megeri-e. Foleg egy 3kj-s Jog blokkal szerelt akarminel, amihez aranylag fillerekert vannak cuccok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák