Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • üszök

    őstag

    válasz sityupityu #65537 üzenetére

    Az első bekezdéssel teljesen egyet értek. Rég jártam Pesten,de a forgalmasabb helyek még a szélső sávban is 70 körül mennek emlékeim szerint. Az meg egy teljesen gyári robogó nem bírja folyamatosan tartani,mert végsebesség közeli az állapot.

    A másodikkal is,kicsit meg kell reszelni mindjárt jobb lesz.

    (#65534) dtsdexter Ditech-et ingyen sem.

    (#65535) Stehe 190 centi mindegyikre nagy lesz. :D Bele fog érni a kormányba a térded. SR,Aerox,mind kényelmetlen lesz. Bármelyik motor megbízható (a Kínaiakat kivéve) az előélet fontos. Menj el egy kereskedőhöz nézz meg pár tipust ülj fel próbáld ki melyik milyen. És 200k az ötvenesre is kellesz nagyjából ha fiatalt akarsz.

    Én mindig azt mondom vizsgázz le, vegyél legalább 125-öt kevesebbet fog enni mint az 50-es,és sokkal jobban megy.

    "Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

  • sityupityu

    Topikgazda

    válasz sityupityu #65537 üzenetére

    Nem reszelek rajta, mindent így gondolok.

    A Ditech témával egyetértek, elméletileg eltudnának menni sokáig, de gyakorlatilag meg inkább hagyjuk. :K

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

  • dtsdexter

    csendes tag

    válasz sityupityu #65537 üzenetére

    Ne nekem mond, nekem nincsen gondom vele :) a srác mondta, hogy kerülni szeretné.

    Valóban egy gyári ötvenessel (főleg kezdőként) reszketni fogsz a forgalomba. Én csak úgy hívnám érdemes optimalizálni a mocit picit, ha nem értesz hozzá rengeteg jó szerelő van, megcsinálja neked. Idővel, úgy is gyorsabbat erősebbet akarsz majd, ami nem baj, csak minőségi alkatrészeket válassz. A Kínai és a hozzá hasonló alkatrészek hamar kopnak nem hozzák a kívánt eredményt akár nagyobb kárt is okozhat a többi alkatrészben, de ezt egy jó normális szerelő el is fogja neked mondani miből és miért az a plusz pár ezer forint.

    Okmányok nélkül egy 125-el meg fog a rendőr az életed a helyszínen elveszi. Egy normális 70-es vagy húzott 70-es elég ahhoz, hogy kényelmesen érezd magad a városi közlekedésben, biztosítás legyen rá, lámpák működjenek, normális sisak kesztyű és egy jó anyagú dzseki legyen rajtad, és ha megállít legyél normális velük. Nem fognak basztatni.

    A Liberti-ről csak annyit tudok, hogy bár kényelmes az ülés de nehéz a kormányzása, vagy csak nekem tűnik annak az SR-után ...

    Normális tanácsot választásban nem tudnék adni, előbb utóbb a munkába járós motorból úgy is hobbi jármű lesz ami hoz és visz bárhova, csak győzd pénzel :) én 40-ért vettem az SR-t. Használtam egy nyarat és most elkezdtem kicserélni mindent ami nem volt szimpi, vagy úgy éreztem ráférne, meg mert jó bütykölgetni. Nulláról indultam neki, most már villás és dugókulcs, különböző mérőeszközök, mindenféle oldószer tisztítószer a legkülönfélébb szerszámok lehúzok birtokában vagyok. Szerintem kb idén egy 200-t elvertem rá, de nem érdekes bármikor jól jöhet az itt megszerzett tudás szerszám stb.:)

    [ Szerkesztve ]

    ... esküszöm, gyári főnök ;)

Új hozzászólás Aktív témák