Keresés

Hirdetés

  • OnePlus Pad Pro lett a Pad 2

    ma Az Ace 3 Pro mellett a OnePlus csúcstabletje is bemutatkozott, az új készülékeket eSIM-es OnePlus Watch2 és Buds3 kíséri új színárnyalatban.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabexxxx

    csendes tag

    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Adott egy Linksys WRT54G Ver.7-es router! Kb. 2 éve tökéletesen működik, de az utóbbi 3 hétben egyszerűen megszakad 32-34 percenként az internet! Router nélkül /rádugva a hálókábel a gépre/ megy tökéletesen, a szolgáltatóval nincs gond! De ugye szükség lenne rá hogy wifin keresztül használná más családtag is a netet! Állítólag ehhez a verzióhoz nincs frissítés, google-be kerestem, és én se találtam! Van vmi ötlet hogy mi lehet a gond? Már reseteltem, újra beírtam és beállítottam (felh.név,jelszó,stb.) de ez sem hozott eredményt! A segítségeteket előre is köszönöm!

  • Gabexxxx

    csendes tag

    Köszi a válaszod, de ne haragudj ebből semmit nem értek! Amúgy a diginél vagyok, és azt nem értem hogy eddig tökéletesen ment minden és router resetálás után ugyanazok a paraméterek lettek beállítva, és mindig ez a hibajelenség hogy 32-34 percenként szétkapcsol!

  • Gabexxxx

    csendes tag

    Sorry hogy ennyit irok de egy másik forumon is több ilyen hozzászólást írtak, ugyanerről a típusról!

    "2008. szeptember 17. 20:21
    Heló!
    Na nekem is ezzel a Linksys WRT54G routerrel vannak gondjaim. 3 gép kapcsolódik hozzá, 1 vezetékesen, 2 vezeték nélkül. UPCs kábelnet van rádugva. A gond az, hogy a router bizonyos időközönként megadja magát, pingelni nem lehet. Gyors router újraindítás után minden jó. Minden automatikusan van beállítva a gépeken is és a routeren is, kivéve a biztonsági beállításokat, de azok nélkül is fennáll a probléma. Ötlet? "

    "KGigi
    2008. szeptember 18. 11:04
    Nekem is WRT54G van, nekem is elszáll néha, főleg melegben (25 fok felett roll.gif ). Az internetet meg úgy kell kiimádkozni belőle. Egyet visszacseréltek, ez az egy éves garancia után pár nappal kezdte el (pont az említett melegben). Szóval ne csodálkozz semmin... Próbáld meg frissíteni a firmwaret, nézd meg, hogy melyik típus pontosan ezen belül, nekem a hetes van, ami különösen szívás. Egy biztos, az életben nem veszek többet Linksyst (vettem egy új wifi adaptert, amire az volt ráírva, hogy teljesen Vista kompatibilis, aztán nem volt hozzá 64 bites driver. Végül kicseréltem a másik gép két éve megjelent kártyájára, mert ahhoz képesek voltak rögtön a Vista megjelenése után kiadni a drivereket). Szóval eddig 3/3 termékükben csalódtam...

    Tipp: tegyél valamit a lábai alá, én pl. DV kazettákat tettem, így jobban szellőzik alulról és ritkábban száll el. Nekem bejött "

    kfx
    2008. szeptember 18. 16:23
    7es van nekem is.

    KGigi
    2008. szeptember 18. 18:26
    Részvétem, üdv a klubban tongue.gif ani_wink.gif

    Megpróbálhatod még esetleg statikus címekkel és a DHCP tiltásával, hátha azzal is tovább húzza.

Új hozzászólás Aktív témák