Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz 8nemesis8 #5026 üzenetére

    Benroból volt nálam kettő is, egy nagyobb alu és egy közepes karbon. Mindkettő masszív, stabil, rendesen összeszerelt darab volt, nagytele kivételével bármit nyugodtan rájuk tennék. A gömbfejük viszont nem tetszett. Igaz, ez egy olcsóbb fej volt - és egy RRS fejhez hasonlítottam :D - , de ez nem indok arra, hogy sorjás legyen belül és akadozva lehessen forgatni.

    Ez a baj az olcsóbb és középkatagóriás kínai cuccokkal. Tudnak jót gyártani, de a minőségellenőrzés nem az erősségük.

    A Siruiban nem találtam semmi kivetnivalót, a legkisebb szépséghibát sem. Jobbnak tarom mint az általam használt Benrokat, de már ránézésre is ígéretesebbnek tűnt. (De tőlük csak ezt az egyet ismerem)

    Ha nincs nagyon különleges igényed, szerintem menj be egy boltba ahol van választék és vedd meg ami tetszik.

    És gondold át, hogy minek mi a következménye. Pl előnynek tűnhet, ha több szekciós, mert akkor kisebbre össze lehet csukni, de ha nem fontos a nagyon kis méret, jobban jársz a kevesebb szekcióval, mert akkor a legkisebb cső nem lesz olyan vékony. Stb ...

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák