Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izisz

    senior tag

    válasz TheProb #7004 üzenetére

    Kioktatás nélkül, csak tanács :B
    - érdemes a legfontosabb kifejezést használni első szónak
    - érdemes kihagyni a specifikus kifejezéseket (legalábbis ebben az esetben), jelen esetben "anycubic kossel" helyett a "delta" általánosabb, nagyobb az esély, hogy a gugli indexben bővebb a találati lista (plusz a YT uploaderek is lusták sok esetben és a címeket nem gondolják át :D )
    - habár látszólag a ragozást lekezeli a gugli motor, szerencsésebb egyből rag nélküli kifejezést használni (pl calibration - calibrating, de pl bed level - bed leveling - utóbbi nyerőbb, többször látom ergo gondolom jobb pontot kap a guglitól a kifejezés 3dprint témakör szűkítéskor)
    - és a videó fül használata is szerencsés sok esetben, szűkíteni a találati listát, halál sok hasznos videó van YT-n
    (kereséskor képzelj magad elé egy excel táblát, amit oszlopról-oszlopra haladva szűkítesz, filter-elsz - persze sejtem, hogy sokkal de sokkal szofisztikáltabb a gugli motor, de az én agyamnak ez az elképzelés doszt elég :D )
    (amúgy szerintem nálam a delta és a calibration szavak voltak a nyerők, a g33 mellékesebb volt, de ha compi nem írja, én se tudtam volna, hogy ilyesmit kell csinálni deltán)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák