Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz gg72 #45382 üzenetére

    Van egy ilyenem, semmi baja nincs házi x86 alapú NAS-ban csücsül. Igaz, nincs is agyonterhelve, de semmilyen hangot nem hallottam felőle (kb 1-1.5méterre van otthon tőlem).
    Parkolással sincs gondja szerintem, amikor néztem 20-30perc után sem nőtt a számláló, tehát nem 8mp az idletimer...
    Ha kell valami infó, amint hazaérek, kiolvastatom.

    Bár ezt a topikot el lehetne nevezni WD ajánlónak is, de én maradok ST oldalon, nem csalódtam még. Itt kb az a szint van, hogy vagy Black vagy Red, ha valaki rákérdez, hogy van-e valami ST, akkor annyi rá a reakció, hogy valami van, de 1-2(?)évvel és kérdéses megbízhatósággal... mintha WD örökéletű lenne...
    Nem igazán veszik a fáradtságot a nagyságos hozzáértők, hogy legalább tudják, hogy mit fikáznak, mert pont úgy van NAS, AV, stb hdd ST oldalon is, csak ők a Black helyett SSHD-ban gondolkoznak. Azt sem nagyon lehet itt olvasni, mint ajánlás, soha, semmilyen használatra, miközben egyszerű otthoni felhasználónak kvázi SSD élményt nyújt, olcsón nagy tárhellyel. Ha itt felmerül, akkor csak a Black2 (ami nem is SSHD) drágasága jut eszébe mindenkinek... tiszta vicc.

    [ Szerkesztve ]

    Tegnap még működött...

Új hozzászólás Aktív témák