Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kpal

    veterán

    válasz szacsee #27020 üzenetére

    Még árban ez is elfogadható csak félek a nagy vinyóktol ha netalán megfőne akkor sok adat ot veszitek.
    Akkor ez a 1TB-s BLU van olyan gyors teli rakva mint az 500-as Black ? Kezdek összezavarodni :B

    [ Szerkesztve ]

  • Archanon

    őstag

    válasz szacsee #27020 üzenetére

    16k-nál többet nem igazán szeretnék költeni, így is 15k volt a max limit, szal már bőven átléptem. Valamint szeretném megúszni a rendszer újratelepítést is, ez a vinyó is tökéletesen van particionálva, s minél kevesebb szöszmötölés, annál jobb [lévén, hogy nem sokat értek hozzá]. Látom ezzel a WD20EARS-el sem minden oké. A legjobb volna, ha annyi lenne a dolgom, hogy megveszem, beteszem a gépbe, formázom, csókolom, mehet rá az adat. Vagy ez semmi esetben sem így megy? :B (Egyébként olvastam, hogy manapság már eleve formázva adják a vinyókat, így otthon már nem szükséges leformázni őket. Ebből mennyi igaz?)

    Egy tartós, nagy kapacitású vinyó kell nekem, amivel nyugodtan tudok majd dolgozni. :) Ez a "legyorsulás" ez mi? Úgy értitek, hogy a 3 terás dacára annak, hogy 5400 rpm-es, gyorsabb volna a 7200-as seagate-emnél? 2tb-os volna a legjobb, de abból csak 5400rpm-esre futja, de ha valóban volna olyan gyors, mint a mostani 320-asom bőven jó lenne (szerintem!, de mondom, nem értek hozzá).

    Szemezgetek még ezzel a kettővel:
    2TB Hitachi 5400rpm 5K3000
    2TB Samsung 5400rpm HD204UI

    Mindkettő ~15k körül van. Szerintetek érdemes bármelyiket is megvenni, vagy inkább vegyek kisebb tárhelyű, de gyorsabb merevlemezt, esetleg várjak még míg olcsósodnak a nagy és gyorsak?

    mod.: Annyit még hozzátennék, hogy szeretnék egy XP partíciót is létrehozni majd. Nem sok program futna ott, többnyire régi játékok, amik nem kompatibilisek a 64bit-es win7-tel. No és a gép igencsak sokat megy, szóval az se gond, ha tartós merevlemezről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák