Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz BomiBoogie #6317 üzenetére

    Amúgy először nekem is az általad említett négyes ugrott, be: vga, táp, proci, vinyó ebben a sorrendben, de már akkor kb mindent kipróbáltam, mert azzal a két játékkal játszottam csak és pont mindkettő szar volt, szóval már az őrületbe kergetett a dolog :)

    Mondjuk, ahogy python1 is írja, ez a legegyszerűbb. Az ember csak kikapja nem tart semeddig, és, ha szerencséd van, akkor pont meg is van a hiba.

    Mondjuk olyan is volt egyszer, hogy teljesen lehalt a gép, egyáltalán semmire nem reagált, mindent szétszedtem, kitakarítottam, semmi eredmény. Akkor életemben egyszer szervizbe vittem a gépet nagy elkeseredésemben. A srác rádugta egy monitorra, bekapcsolta és tökéletes... :D Hazamentem és hiba nélkül ment.

    A legfurcsább meg most volt legutóbb. Alaplapot vettem és nem is ismerte fel a hdd-met csak és kizárólag a saját kék színű sata kábelével :D Van otthon vagy 3 másik, amiket eddig használtam, de semelyikkel nem működött. :D

    Na, részemről vége az offnak, így is sok volt, bocsánat, ha valakit zavartam! :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák