Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz weres78 #144600 üzenetére

    Nem jól tudod. Persze annyi árat ír ki amennyiért el tudja adni. -(Bár még ez sem tuti , mert léteznek hatósági árak is.)- DE, ha már kiírta és a vásárló arra az árra reagál, akkor annyiért KELL ADNIA. Ha elírta az bizony bukta. Vásároltam már így , elfelejtették az akciós árcédulát bevenni és hát bizony azon az akciós áron kellett adniuk. Így jártak. Szóval nem kell valótlanságokat terjeszteni,mert az is káros... ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz weres78 #144600 üzenetére

    Lehet, hogy vannak olyan helyek a világon ahol ilyen és ehhez hasonló unortodox megoldások elfogadottak, de már amennyire tudomásom van itt Európa szívében az ilyen megoldásokat igen honorálják bizonyos hatóságok.

    Ha én megrendelem az árut X összegért, majd a "szegény" bolt bejelenti, hogy a kevés készletre hivatkozva, hogy Ők inkább többért adnák - mert időközben látják, hogy a konkurencia 50-70.000-rel többért árulja és az Ő készleteik is elfogytak úgy, hogy 3060TI kártyát 260.000-ért árultak (hivatalos bolt, 20 termék volt stockon, ami elfogyott 1 nap alatt), és ezáltal vérszemet kaptak ők is - az semmilyen formában nem szabályos és minimum megkérdőjelezhető. Tisztában vagyok vele, hogy a "szerződés" akkor válik valóssá, ha mindkét fél elfogadja --> user megrendeli az árut és bolt hováhagyja a rendelést - ellenben esetemben ez utóbbi is megtörtént (elfogadták az előre fizetést is), szóval a bolt teljesen szabályellenesen jelentette be, hogy Ők most inkább nyerészkednének egy jót. Gondolom, hogy még így is megéri nekik, mert a sok hülye még így is elfogadja a helyzetet, ellenben emiatt nekem még nem kell.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák