Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtamate2

    veterán

    válasz lalawr #66492 üzenetére

    Ha már FX-ed van érdemes megpöckölni, legalább a feszt beállítani ezek finomhangolásra vannak.
    Mehet mellé egy R9-280x / HD 7970 ,de ennél erősebbet nem tennék mellé. Nv oldalról Gtx 960.

    (#66493) x_o_n :7850 -et mondanám mindkettőre, de némi tuninggal. Ha natúrba akkor 7790 amit 100%-osan kihajtanak.

    (#66494) geresics: Igen, viszont az ára is magasabb, egy 7850/70 ugyan ott van kb teljesítményben alacsonyabb áron és ezért kapkodják.

    (#66495) Teaway: Jó kis kártya, nekem is most az egyik legszimpatikusabb darab. Idáig is tetszett de mostanában emelte a garit az evga 3 évre ha jól tudom, idáig csak kettőt adtak rájuk.

    (#66496) thomasa: Ez nagyon nehéz ügy. Kezdjük ott hogy 20k-s limit és 256 bit. Tehát 19 cm-esre gondoltál (mivel a 190 cm kicsit sok lenne, oda már bármit betehetnél)
    Felesleges a 256 bit, nem ettől függ a kártya ereje.
    Ha ITX házba lesz 20k-ig nehéz olyat ajánlani ami elvisz minden mait mediumon.
    Egy 7770/90-t néznék a helyedbe, vagy R7-250x-et (7770 ghz edition átnevezése). Nv oldalról gtx 750 ami ilyen kategóriában ajánlható. Mindegyiknek van 2Gb-os verziója, szerintem érdemes rááldozni mert a FHD textúráknak gyakran nem elég már most sem 1 gb. Tessék egy teszt is az erőviszonyokról: [link]
    Használtan kb ezeket nézheted, de nézd meg a méreteket mert van belőlük hosszabb nyákos verzió is, de ezek általában beleférhetnek a 19 cm alattiakba. A táp pedig maradhat.

    [ Szerkesztve ]

    *Sn0w

Új hozzászólás Aktív témák