Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sergioramosm

    csendes tag

    Sziasztok segítségre lenne szükségem. Vennék egy laptopot kb ilyen adatokkal:
    i5, 6-8 gb ram és gt 555m kártyával
    na most ebből a videókártyából jó sokfélét találtam és arra lennék kíváncsi, hogy 1366x768 as felbontásnál egy 15'6 colos (hd, led) kijelzőnél mennyit számít teljesítményben ( játékoknál leginkább) az hogy 1 vagy 2 gb ram van benne valamint, hogy ddr3 as vagy gddr3 as vagy ddr5 ös stb. rammal rendelkezik?
    Előre is kösz a segítséget.

  • sergioramosm

    csendes tag

    Újonnan venném 230 körüli áron és szórakozásra lenne, szóval jó lenne ha játékok is futnának rajta. de nem arra akarom kihegyezni a témát, hogy milyet vegyek mert tudom az nem ebbe a fórumba tartozik, csak a videókártyának az adatai érdekelnének főleg játékélmény szempontjából. Nem igazán értek ezekhez a részekhez mint pl.: tudom h 2 gb jobb mint 1 meg, hogy ddr5 jobb mint ddr3 csak a játékélménybeli különbség szempontjából mi a jobb választás. Érzékelhető e a különbség egy 1366x768as kijelzőn. Megéri e a plusz pénzt egy 2gb os ddr5ös gt555m egy 1gb os ddr3 as sal szemben mert árban azért van különbség.

Aktív témák