Keresés

Hirdetés

  • Jövőre érkezik a Metroid Prime 4

    gp Úgy tűnik, hogy nyolc évvel az eredeti bejelentés után megkapjuk a folytatást.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Aktív témák

  • fagy53

    nagyúr

    válasz waithEard #2790 üzenetére

    Valószínű már sínen van a kolléga ügye, de nem megnyugtató a dolog. Volt már rá példa, hogy csak a GPU-Z-ből, no meg a bench értékekből derült ki, hogy a 96GT kevesebb SP-t tartalmaz, azaz csonkolt. Ez a mostani memória mizéria nem egyedi jelenség, valószínű a sehova nem beilleszthető, a referencia értékeket nem hozó mem chippeket jóval olcsóbban lehetett beszerezni és feszültségnöveléssel, ha ez is kevés, akkor ad abszurdum órajelcsökkentéssel a VGA gyártásba be lehetett vinni.
    A GPU-nál hasonló a helyzet, találkoztam az átlag feletti feszültségen járó GPU-val és a referenciát éppen elérő még stabil órajellel.
    Az olcsó húsnak híg a leve, érvényesül sajnos itt is és nem hibáktól, működésképtelenségtől kell félni, hanem az ilyen "csúsztatásoktól" ami ellen az öreg rókák is csak úgy tudnak védekezni, hogy elkerülik ezeket a kártyákat. :D
    Nézegettem én is a 35K 5770 1GB-ost, de nem venném meg, jobb a békesség.. :DDD , inkább ezzel kacérkodom, de azt hiszem nem sokáig. ;)

Aktív témák