Hirdetés

Aktív témák

  • mutter61

    tag

    válasz fenergie84 #50049 üzenetére

    adott egy Gigabyte HD 6670 es vga 1gb ddr3 as verzió
    sniper elit V2 megy szépen eddig olyan gondom volt hogy játék közben a kép bebarnult és megfagyott a gép és ujjraindult ,driver cserék voltak
    és most ott tartunk a játék egy idő után kifagy és kilépek asztalra és azt írja "a driver váratlan leállás után helyreállt" ezen felül az everest Ultimatem nem jelzi a gput-meg semmit sem összegzésben benne hogy HD6670 de megjelenités opsönben nem ír róla semmit
    már próbáltam eredeti driverrel - a legfrissebbel furmark alatt nem csinálta
    abszolút nem melegszik a kari 38 max 45 fokos a kari
    evga precision szerint de húzva nincs azért ezzel nézek hőfokot mert everest nem jelzi
    de épp most indultam ujjra megint dead island-el nyomtam és azzal is kifagy a kép felvesz egy barnás vagy szürkés árnyalatot semmi grafika és gép ujjraindul de csak sniper elit v2 nél meg dead island nál észleltem
    MW 3 nál nem volt még gond ,ac Revolution ál sem dishonorednél sem minden fullon szépen ketyeg 70 fps ekkel
    próbáljak meg letölteni direct x 11 et?
    a kártyám játék közben 1.100 v feszt kap van mikor csak 900 at
    az kevés?
    az integráltam le van tiltva azt irja az everest
    a probléma most úgy fest elmúlt de ezt az orvosolta hogy a gpu és a memória órajeleit is visszavettem
    gpu-t 820 ez a gyári,,,650 re
    memória 900 gyári,,,,700 ra
    meg azt sem értem hogy minden játéknál az ewlején pl: activision logo ,marvel logo szaggatva jön be a játék elején de a játék maga nem szaggat

    De még HUZAMOSABB IDEJIG NEM JÁTSZOTTAM LEHET A PROBLÉMA FENT ÁLL MÉG
    Meg nem túl HAPPY hogy a gyári órajelet levéve nem csinálja EGYENLŐRE

    Utánvét nincs!!! Ha csak nem előre fizetsz XD

Aktív témák